Beoinfo vesti

Humanitarne predstave za decu Haitija

17.04.2010.

Humanitarne predstave za decu Haitija
Veličina Slova

Na programu festivala Zvezdarište sutra u 12 sati je predstava „Mala sirena” Pozorišta „Boško Buha” od koje je sav prihod namenjen za prikupljanje pomoći za decu u sirotištima na Haitiju. Predstava je namenjena  deci iznad 6 godina, a  karte se mogu kupiti na blagajni Ustanove kulture „Vuk Karadžić”, Bulevar kralja Aleksandra 77a.

Posle predstave, na platou ispred opštine Zvezdara, biće organizovana izložba odabranih radova likovnog nagradnog konkursa na temu „Lepote Haitija”, koji je bio  raspisan u okviru ove humanitarne  akcije, kao i dodela nagrada.

Izložbu će otvoriti gost iznenađenja, nakon čega će žiri proglasiti pobednike i dodeliti nagrade. Pobednici konkursa biće nagrađeni časovima kapoeira plesa, školom crtanja i obrade drveta, posetom Belom Dvoru, kontrolnom tornju beogradskog aerodroma „Nikola Tesla” ili banci i njenim dobro čuvanim mestima, kartama za pozorište „Boško Buha”, organizovanim istraživanjem tajni kalemegdanskih laguma, posetom TV studiju ili izletom sa izviđačima.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više