Beoinfo vesti

Radovi na vodovodnoj mreži u ulici Jovanke Radaković

28.04.2010.

Radovi na vodovodnoj mreži u ulici Jovanke Radaković
Veličina Slova

Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži u ulici  Jovanke Radaković i na uglu ove ulice sa Klaničkom, u četvrtak, 29. aprila, od 8 do 20 sati bez vode će ostati potrošači u Jovanke Radaković, Ladne vode, Dragoslava Srejovića, Vitezova Karađorđeve zvezde, na Mirijevskom vencu, u Šesnaestog oktobra, Radivoja Markovića, Petrarkinoj, Šejkinoj, Danilovoj, Rableovoj, Klaničkoj, Pere Veljkovića, Dragoslava Đorđevića Goše i okolnim ulicama. Bez vode će u navedenom vremenu biti i potrošači u naseljima Veliko Selo, Slanci i Višnjička banja.

Istog dana od 9 do 15 sati bez vode će ostati potrošači  u Cerskoj, između ulice Svetolika Rankovića i Đerdapske.

Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži na proizvodnom pogonu „Vinča”, od četvrtka u 10 do petka u 16 sati bez vode će ostati potrošači  u naseljima Vinča i Leštane.

Za najnužnije potrebe obezbeđene su cisterne sa vodom za piće. 

Sve dodatne informacije mogu se dobiti u Kontakt centru JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija” na 3606-606, kao i na veb-sajtu www.bvk.rs.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više