Beoinfo vesti

Beograd se predstavio na sajmu investicija nekretninama u Kanu

15.03.2004.

Beograd se predstavio na sajmu investicija nekretninama u Kanu
Veličina Slova

Radmila Hrustanović, predsednica Skupštine grada, vratila se iz Kana gde je od 9. do 12. marta, sa predstavnicima Direkcije za gradsko građevinsko zemljište i izgradnju Beograda, predstavljala našu  prestonicu na petnaestom Međunarodnom sajmu investicija u oblasti nekretnina – MIPIM 2004.

Gradonačelnica je, između ostalog, učestvovala i u radu simpozijuma na temu „Reinvestiranje u gradovima”, na kome se, u okviru MIPIM-a, okupilo oko 40 gradonačelnika  iz celog sveta.  Na ovom sajmu, koji ima za cilj povezivanje tržišta zapadne i istočne Evrope, predstavnici Direkcije skrenuli su pažnju međunarodne javnosti na investicioni potencijal Beograda i predstavili svoje projekte.

Sajam je ove godine privukao više od pet hiljada izlagača  iz sto zemalja, pre svega  preduzeća koja se bave razvojnim projektima, predstavnike građevinske  industrije i konsultante za investiranje u nekretnine.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više