GSP day-line timetable | Град Београд

GSP day-line timetable

 

Times of the first and the last departure are valid only on working days.
* - line operating only on working days
** - line operating only on Saturdays and Sundays

TRAM LINES

line number

starting station
terminal station

first departure

last departure

2

Dorćol

04.15

00.00

Glavna železnička stanica

04.15

00.00

3

Tašmajdan

04.35

23.30

Kneževac

04.00

00.10

5

Kalemegdan ("Beko")

05.35

23.15

Ustanička

05.05

23.20

6

Tašmajdan

05.15

22.00

Ustanička

05.15

22.35

7

Ustanička

04.00

23.30

Blok 45

04.00

23.35

7L**

Tašmajdan

09.00

16.00

Blok 45

09.35

15.50

9

Banjica

04.15

23.20

Blok 45

04.35

23.20

10

Kalemegdan ("Beko")

05.30

23.00

Banjica

05.05

22.30

11

Kalemegdan ("Beko")

05.00

23.40

Blok 45

05.00

23.05

12

Omladinski stadion

04.30

23.45

Banovo brdo

04.30

23.45

13

Kalemegdan ("Beko")

05.00

23.40

Banovo brdo

05.00

23.20

14

Ustanička

05.35

22.50

Banjica

05.35

22.25

  

TROLLEY LINES

line number

starting station
terminal station

first departure

last departure

19

Kalemegdan

05.00

22.00

Konjarnik

05.30

22.35

21

Kalemegdan

04.10

23.30

Učiteljsko naselje

04.40

00.00

22

Kalemegdan

03.55

23.15

Kruševačka

04.20

23.45

22L

Kalemegdan

06.15

21.30

Slavija

06.29

21.44

28

Studentski trg

04.05

23.30

Zvezdara

04.30

23.55

29

Kalemegdan

04.00

23.55

Medaković III

04.30

00.30

40

Zvezdara

05.30

23.00

Banjica II

05.07

22.50

41

Studentski trg

03.55

23.40

Banjica II

04.30

00.15

  

BUS LINES

line number

starting station
terminal station

first departure

last departure

15

Zeleni venac

04.30

00.00

Zemun (Novi grad)

04.00

23.30

16

Karaburma II

04.00

23.15

Novi Beograd (Pohorska)

04.40

23.55

17

Konjarnik

04.30

23.50

Zemun (Gornji grad)

04.00

23.30

18

Medaković III

04.00

23.05

Zemun (Bačka)

04.00

23.20

20

Mirijevo III

05.30

23.00

Veliki Mokri Lug

04.55

23.40

23

Karaburma II

04.50

23.15

Vidikovac

04.20

00.20

24

Dorćol (SRC "25. maj")

05.00

23.05

Neimar

05.25

23.30

25

Karaburma II

04.00

23.45

Kumodraž II

04.00

23.00

26

Dorćol (Dunavska)

04.50

23.50

Braće Jerković

04.15

23.10

27 A

Trg Republike

03.50

23.30

Mirijevo III

03.25

23.00

27 E

Trg Republike

06.00

23.15

Mirijevo IV

05.30

23.45

27 L

Vukov spomenik

05.55

20.05

Mirijevo

05.30

19.40

30

Birčaninova

05.20

22.00

Medaković II

05.00

21.40

31

Studentski trg

04.35

23.45

Konjarnik

04.05

23.15

32

Vukov spomenik

04.25

23.40

Višnjica

04.00

23.10

32 E*

Trg Republike

06.13

20.13

Višnjica

05.45

19.39

32 L*

Omladinski stadion

05.25 - 07.25

13.05 - 16.35

Lešće (groblje)

05.10 - 07.10

12.50 - 16.20

33

Slavija (Birčaninova)

03.55

23.35

Kumodraž

04.30

00.05

34

Admirala Geprata

04.15

22.45

Žel. stanica "Beograd centar"

04.30

23.00

35

Trg Republike

05.30

23.30

Lešće (groblje)

05.00

23.05

36*

Trg Republike

05.50 - 07.50

13.40 - 15.40

Viline vode

06.20 - 07.20

13.10 - 16.10

37

Pančevački most

05.20

23.05

Kneževac

04.30

23.00

38

Šumice

05.20

00.55

Pogon "Kosmaj"

05.10

00.20

39

Slavija (Birčaninova)

05.30

23.30

Kumodraž I

05.00

23.00

42

Slavija

04.55

22.20

Banjica (VMA)

04.35

22.00

43

Trg Republike

04.25

23.30

Kotež

03.55

23.00

44

Topčidersko brdo

04.40

22.45

Admirala Geprata

05.00

23.00

45

Blok 44

04.50

23.15

Zemun (Novi grad)

04.50

22.30

46

Glavna žel. stanica

05.00

23.30

Mirijevo

04.20

00.05

47

Slavija (Birčaninova)

04.40

23.30

Resnik (žel. stanica)

04.00

00.15

48

Pančevački most

04.30

23.30

Miljakovac II

05.00

23.00

50

Ustanička

04.45

23.00

Banovo brdo

05.00

23.50

51

Slavija

05.20

23.10

Bele vode

04.30

23.45

52

Zeleni venac

05.20

23.00

Cerak vinogradi

04.40

23.40

53

Zeleni venac

05.40

23.45

Vidikovac

05.00

00.25

54

Kanarevo brdo (Dom zdravlja)

04.15

22.30

Železnik (MZ "Makiš")

05.00

23.15

55

Zvezdara (pijaca)

04.50

23.30

Stari Železnik

04.50

23.30

56

Zeleni venac

04.00

23.30

Petlovo brdo

04.00

00.10

56 L*

Zeleni venac

06.30 - 08.00

13.02 - 16.00

Čukarička padina

06.00 - 08.30

13.30 - 16.00

57

Banovo brdo

06.00

20.00

Naselje "Golf"

06.15

20.15

58

Pančevački most

05.30

22.40

Novi Železnik

05.30

22.30

59

Slavija

05.00

23.00

Petlovo brdo

05.20

23.00

60*

Zeleni venac

05.20

18.00

Toplana

05.10

18.30

65

Zvezdara II

04.20

23.15

Novi Beograd (Blok 37)

04.40

23.45

67

Zeleni venac

05.00

23.45

Blok 24

04.40

23.25

68

Zeleni venac

05.55

22.35

Novi Beograd (Blok 70)

05.30

22.35

71

Zeleni venac

05.00

23.30

Bežanija (Ledine)

04.30

23.30

72

Zeleni venac

04.45

23.40

Aerodrom "Beograd"

05.15

00.00

73

Novi Beograd (Blok 45)

04.30

22.50

Batajnica (žel. stanica)

04.30

23.00

75

Zeleni venac

04.50

23.30

Bežanijska kosa

04.20

23.30

76

Novi Beograd (Blok 70A)

05.40

19.55

Bežanijska kosa (bolnica)

06.05

20.20

77

Zvezdara

05.00

21.20

Bežanijska kosa (bolnica)

05.50

22.05

78

Banjica II

05.45

22.35

Zemun (Novi grad)

04.45

21.30

79

Dorćol (SRC "25. maj")

05.35

23.35

Zvezdara (pijaca)

05.00

23.00

81

Zemun (Gornji grad)

05.15

22.15

Naselje Altina

05.30

22.30

82

Zemun (Kej oslobođenja)

05.30

22.10

Blok 44

05.10

21.30

83

Crveni krst

05.40

23.50

Zemun (Bačka)

04.55

23.00

84

Zeleni venac

04.30

00.00

Nova Galenika

04.25

23.25

87

Banovo brdo (Zrmanjska)

06.20

19.25

Čukarička padina

06.00

19.00

88

Kej oslobođenja

05.00

23.35

Novi Železnik

04.55

00.25

91

Glavna žel. stanica

04.25

22.45

Ostružnica (karaula)

05.00

23.20

92

Glavna žel. stanica

06.00

22.10

MZ "Makiš"

05.30

22.45

93

Pančevački most

05.30

23.30

Zvezdara (pijaca)

05.00

23.00

94

Blok 45

Miljakovac I

95

Blok 61

04.45

23.15

Borča III

04.00

23.15

96

Trg Republike

05.30

23.00

Borča III

04.50

22.25

101

Omladinski stadion

03.30

23.20

Padinska skela

04.00

23.50

102

Padinska skela

04.00

23.10

Vrbovsko

04.30

23.40

104

Omladinski stadion

04.00

22.50

Crvenka

04.35

23.25

105

Omladinski stadion

04.00

23.40

Ovča (žel. stanica)

04.30

00.15

106

Omladinski stadion

04.05

23.30

Jabučki rit

04.25

23.55

107

PKB Direkcija

04.30

22.40

Dunavac

04.10

22.00

108

Omladinski stadion

04.10

23.00

MZ "Reva" (Mali raj)

04.35

23.30

109

PKB Direkcija

03.25

22.20

Čenta

04.00

23.00

110

Padinska skela

04.30

21.10

Široka greda

04.40

21.00

202

Omladinski stadion

04.30

23.15

Veliko selo

04.00

22.40

302

Ustanička

03.50

23.30

Begaljica

04.20

00.30

302L*

Ustanička

04.58

21.58

Boleč (restoran)

04.30

22.30

303

Ustanička

03.50

22.00

Zaklopača

04.30

22.45

304

Ustanička

03.55

22.30

Ritopek

04.25

23.05

305

Ustanička

04.00

23.00

Boleč

04.30

23.30

306

Ustanička

04.28

23.20

Bubanj Potok

03.50

00.00

307

Ustanička

04.05

22.40

Vinča

04.35

23.13

308

Šumice

04.15

23.30

Veliki Mokri Lug

03.45

23.50

309

Zvezdara (pijaca)

04.05

23.35

Kaluđerica

03.40

00.05

400**

sezonska

Voždovac

08.00

19.00

Vrh Avale

08.30

19.30

401

Voždovac

03.15

23.40

Pinosava

03.35

00.15

402

Voždovac

04.33

20.49

Beli Potok

05.02

21.24

403

Voždovac

03.50

23.00

Zuce

04.30

23.50

404

Voždovac

04.05

23.30

Ripanj (Brđani)

04.50

21.50

405

Voždovac

04.18

23.30

Glumčevo Brdo

04.00

00.25

407

Voždovac

04.45

22.45

Bela Reka

04.30

23.30

503

Voždovac

05.35

22.20

Resnik (žel. stanica)

05.00

23.00

504

Kneževac

03.55

22.30

Resnik (žel. stanica)

04.10

22.50

511

Glavna žel. stanica

03.35

23.30

Sremčica

04.00

00.15

512

Banovo brdo

05.00

22.30

Sremčica (Naselje Gorica)

05.30

23.00

521

Vidikovac

05.10

23.00

Bora Kečić

05.30

22.30

531

Banovo brdo (okretnica)

03.50

23.00

Rušanj (ul. Oslobođenja)

04.20

23.30

532

Banovo brdo (okretnica)

04.20

23.30

Rušanj (ul. Oslobođenja)

04.50

00.00

533

Banovo brdo (okretnica)

09.00

17.40

Groblje Orlovača

09.20

18.00

542

Miljakovac I

05.00

22.00

Petlovo brdo

04.30

22.30

601

Glavna žel. stanica

04.30

23.45

Surčin

04.30

23.05

602

Surčin

04.00

22.00

Jakovo

04.15

22.30

603

Surčin

04.35

22.00

Dobanovci

05.00

22.30

604

Surčin

04.40

23.00

Petrovčić

05.00

23.30

605

Surčin

03.20

23.45

Progar

04.10

00.30

610*

Zemun (Kej oslobođenja)

05.05

20.30

Surčin

05.50

21.10

611

Zemun (Kej oslobođenja)

03.55

23.30

Dobanovci

04.30

00.15

612

Novi Beograd (Pohorska)

05.55

21.30

Kvantaška pijaca

06.15

22.00

703

Batajnica (žel. stanica)

04.00

23.25

Ugrinovci

04.15

23.50

704E

Zeleni venac

04.55

23.30

Zemun polje

04.15

23.55

705

Zemun (Kej oslobođenja)

04.40

19.30

Naselje "13. maj"

05.00

19.45

706

Zeleni venac

04.55

23.30

Batajnica

04.10

23.15